Aktualności ogólne

    Jesteś fanem dwóch kółek? Planujesz rowerową wyprawę po obszarze chełmsko-lubomelskiego pogranicza? A może szukasz narzędzia, które z powodzeniem zastąpi tradycyjny przewodnik turystyczny i mapę? Zapraszamy do skorzystania z aplikacji mobilnej "Malowniczy Wschód" dedykowanej miłośnikom jazdy na dwóch kółkach! Aplikacja wiodąca wzdłuż trasy rowerowej "Malowniczy Wschód" zlokalizowanej na terenie gmin członkowskich LGD, wykorzystuje technologię GPS, pokazując pozycję użytkownika na trasie, lokalizację obiektów turystycznych, noclegowych, gastronomicznych oraz atrakcji przyrodniczych, historycznych i kulturowych.  Aplikacja działa w trybie online i offline na systemie Android. Na rowerzystów czeka terenowy kalejdoskop wzniesień, niecek, długich płaskich prostych, krętych zjazdów, asfaltu (różnej jakości), żwiru, piachu, dróg polnych i leśnych. Skoki adrenaliny oraz fantastyczne widoki bez końca gwarantowane. Zapraszamy! Pobierz aplikację.

      Informujemy, iż w dniach 30 kwietnia, 2 maja oraz 4 maja Biuro LGD "Ziemi Chełmskiej" jest czynne normalnie tj. w godz. 8.00-16.00.

      Informujemy, iż w zakładce LEADER 2014-2020 Podzakładka -> Listy rankingowe - wyniki naborów dostępna Lista operacji wybranych do dofinansowania w ramach naboru nr 1/2018 w zakresie "Podejmowanie działalności gospodarczej".

      Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Ziemi Chełmskiej” serdecznie zaprasza Członków Rady Programowej LGD na Posiedzenie Rady Programowej Stowarzyszenia w celu przeprowadzenia Procedury oceny i wyboru operacji w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego PROW 2014-2020, które odpowiadają warunkom przyznania pomocy w zakresie: Podejmowanie działalności gospodarczej". Posiedzenie Rady odbędzie się w dniu 20 kwietnia 2018 r. o godzinie 14.00 w sali szkoleniowej przy Restauracji LEGENDA Pl. Niepodległości 1 w Chełmie (budynek Gmachu). Projekty podejmowanych uchwał wraz z załącznikami dostępne będą w Biurze LGD 22-100 Chełm, Pl. Niepodległości 1 pok. 330 od dnia 12 kwietnia 2018 roku.

Porządek posiedzenia TUTAJ