belka do dok

W związku z realizacją przez Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania "Ziemi Chełmskiej" projektu współpracy pn. „Zioło ma Moc w ramach poddziałania 19.3 „Przygotowanie i realizacja działań w zakresie współpracy z lokalną grupą działania” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, serdecznie zapraszamy mieszkańców obszaru działania LGD "Ziemi Chełmskiej" zainteresowanych tematyką zielarstwa, do udziału w 3-dniowych bezpłatnych warsztatach zielarskich mających na celu upowszechnienie i promocję tradycji zielarskich Lubelszczyzny.  W celu ubiegania się o udział w warsztatach należy złożyć wypełniony i podpisany Formularz zgłoszeniowy osobiście bądź za pośrednictwem poczty tradycyjnej w Biurze Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania "Ziemi Chełmskiej" lub na adres poczty elektronicznej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Udział w warsztatach jest bezpłatny. Rekrutacja potrwa do dnia 29 sierpnia br.  Przed złożeniem Formularza zgłoszeniowego należy zapoznać się z Regulaminem rekrutacji i udziału w warsztatach zielarskich .

Termin realizacji warsztatów: wrzesień 2022 r.
Miejsce realizacji poszczególnych edycji warsztatów: Pracownie zielarskie w  miejscowościach - 1.Teremiec (gm. Białopole), 2. Ostrów (gm. Dorohusk), 3. Dubienka (gm. Dubienka), 4. Kopyłów (gm. Horodło), 5. Wolawce (gm. Kamień), 6. Rakołupy Duże (gm. Leśniowice), 7. Putnowice-Kolonia (gm. Wojsławice), 8. Pobołowice Kolonia (gm.Żmudź)
Czas trwania 1 edycji warsztatu: 1.dzień – 8 godz. zegarowych, 2.dzień – 6 godz. zegarowych, 3.dzień – 4 godz. zegarowych
Liczba uczestników 1 edycji warsztatu zielarskiego: 10 osób

Regulamin rekrutacji i udziału w warsztatach zielarskich - pobierz
Formularz zgłoszeniowy - pobierz

ziolo mamoc plakat